CCTV Sistemleri

CCTV Kamera kayıt sistemleri ile kayıtta kalır, zamanı gelir ve anı kaçırmamış olursunuz.

CCTV GÖRÜNTÜ KAYIT SİSTEMLERİ

Günümüzde elektronik güvenlik sistemlerinin önemli bir parçası haline gelen CCTV sistemleri bugün ev ve iş yerlerinden stadyum ve şehir trafiği izlemeye kadar bir çok alanda önemli çözümler sunmaktadır.

Gelişen teknolojiyle birlikte farklı iklim ve değişken ışık koşullarında kusursuz kayıp yapabilen sistemleri kullanabilmekteyiz.

Bu sistemlerin sağladığı imkanların en başında uzaktan erişim ile ister canlı ister kayıttan görüntüleri yüksek çözünürlükte izlemenize olanak sağlaması gelir.

Sistemin özelliklerinden kısaca bahsedecek olursak;

Yüksek çözünürlükte kayıt

Günümüzde CCTV sistemlerine dahil edilen kameralar 1080 pixel FullHD hatta 2K ve 4K çözünürlükte bile kayıt yapabilmektedirler.

Farklı Kayıt Modları

Kullanıcının belirleyeceği senaryolara göre sürekli, harekete bağlı veya belirli zaman aralıklarında kayıt yapma imkanı sunar.

Uzaktan Erişim ve Kontrol

Kamera kayıt sistemlerine mobil ağ üzerinden akıllı telefonlar ile veya internet bağlantısına sahip herhangi bir bilgisayardan bağlanarak ister canlı ister kayıttan izleme yapabilirsiniz. Üstelik uzak kullanıcıların sistem üzerindeki yetkilerini yöneterek kimin nelere ulaşacağına siz karar verirsiniz.

Yüksek Kapasiteli Hafıza

Yüksek kapasiteli HDD donanımları sayesinde yüksek çözünürlükteki görüntüleri dahi çok uzun sürelerde kayıt altına alabilirsiniz.

Yerinde keşif ve projelendirme için hemen bize ulaşabilirsiniz!