Bizi Tanıyın

DAYVEN

DAYVEN, kurumsal bütünlüğü oluşturan grup şirketleri olan DAYVEN Otomasyon ve Aydınlatma, DAYYAP İnşaat, KENT GARDEN Peyzaj şirketleri ile hizmet verdiği alanlarda yüksek kalite standardına ulaşmış bir kuruluştur.

Modern çağın imkanlarını müşterilerine ulaşılabilir hale getirmeyi hedefleyen şirketimiz aynı zamanda sürekli bir değişim içinde olan teknoloji ve müşteri ihtiyaçlarına duyarlı kalarak dinamik kimliğini korumaktadır.

Hizmet üretirken alanında deneyimli ekiplerin senkronize çalışmasının avantajını kullanan Dayven, müşterilerine optimum maliyet ile maksimum memnuniyet sağlamayı ilke edinmiştir. Bunun kaçınılmaz sonucu olarak müşterilerimizde gördüğümüz memnuniyet bizde de işimizi severek yapmanın zevkini diri tutmaktadır.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

GÜVENİLİRLİK

Dürüstlük ve etik iş davranışı geleneğimizin temel taşıdır ve organizasyonumuzun temelini oluşturur.

VİZYON

Benzersiz sonuçlar elde etmek için dikkatli planlama ve proaktif iletişim kullanarak yenilikçi çözümlerle müşterilerimizin hedeflerini belirlemek ve görselleştirmek için çalışıyoruz.

İNOVASYON

Sürekli teknolojik tabanlı değişimleri takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve beklentilerini aşmak için yeni ve girişimci yollar arıyoruz.

GÜVENLİK

Sürekli en yüksek güvenlik standartlarını korumak ve çalışma esnasında yaşanabilecek potansiyel tehlikeleri en aza indirmek için çalışıyoruz.

KALİTE

Herkesin sorumluluk üstlendiği ekip çalışması sayesinde üstün hizmet sunuyoruz ve bu sayede kaliteyi hizmete yansıtıyoruz.

DEVAMLI GELİŞME

Sürekli öğrenme, gelişim ve kişisel becerileri sunmaya teşvik eden iş ortamı sayesinde kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

OPERASYONEL MÜKEMMELLİK

İşin başlangıcından itibaren ihtiyaçları ve maliyet yapısını sürekli analiz ederek her müşterimize en iyi değeri sunmayı hedefliyoruz.